CONTACTAȚI-NE!


  • DATE DE ADRESĂ

    Seven Polska

    Karpia 21 A,61-619 Poznan, Poland


  • APELAȚI-NE

    +48 61 822 04 52

    +48 61 822 04 52


  • SCRIEȚI-NE

    info@sevenpolska.com


  • ORELE DE LUCRU

    luni-vineri: 8:00 - 16:00

    Comenzi:Zona Clientului (24h online)

     


  • Departamentul comercial - Rețele

    Serviciul rețelei comerciale
    Rafał Goldmann
    mobil 500 035 954
    rgoldmann@sevenpolska.com

    Katarzyna Sarnat-Hofman
    mobil 508 173 738
    katarzyna@sevenpolska.com

  • DEPARTAMENTUL COMERCIAL - ANGRO

    Serviciul pentru clientul angro
    Szymon Jagodziński
    mobil 505 011 109
    szymon@sevenpolska.com

    Małgorzata Kosakowska
    mobil 512 149 512
    malgorzata@sevenpolska.com

    Zbigniew Wyszomirski
    mobil 798 916 151
    zbigniew@sevenpolska.com

  • DEPARTAMENTUL COMERCIAL - EXPORT

    Serviciul pentru clientul din străinătate
    Jarek Wiśniewski
    mobil 690 350 965
    jarek@sevenpolska.com

    Valery Shatsila
    mobil 690 472 654
    valery@sevenpolska.com

  • DEPARTAMENTUL COMERCIAL - DROPSHIPPING

    Serviciul pentru clientul dropshipping
    Małgorzata Kosakowska
    mobil 512 149 512
    malgorzata@sevenpolska.com


  • Formular de contact

    Completați formularul, iar noi vă vom contacta timp de 24h.